top
Bookmark and Share
Akčná ponukaZáložkaKontaktMapa stránok
Hľadaj originálny názov parfému:
Nákupný košík
0 položiek
 
Najpredávanejšie
100 100
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
189 189
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
166 166
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
187 187
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
173 173
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
226 226
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
219 219
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
208 208
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
136 136
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
137 137
0.00  
5 z 5 hviezdičiek!
 

Prečo REFAN ?

Prečo parfémy REFAN?

REFAN je popredný výrobca parfémov so sídlom v Bulharsku - krajine ruží. Bulharsko má optimálnu klímu na pestovanie ruží, z ktorých sa vyrábajú éterické oleje najvyššej kvality. Práve olej z ruží je základným komponentom pri výrobe parfémov a prírodnej ružovej vody. Olej z ružovej vody je najkvalitnejší práve z Bulharska najmä pre vysoký počet slnečných dní, ideálnej klímy a tradícu spracovania. Originálne parfémy sú zbytočne predražené – platíte za reklamu, odmeny osobnostiam, prenájom priestorov a podobne. Vône parfémov Refan sú zhodné s originálom. Vzhľadom k povahe distribúcie a zamerania tejto značky sa dosahuje najvyššej kvality a výrazne nižších cien.


Hlavné a výhody parfémov REFAN

 • Parfum obsahuje 18 – 20% éterických olejov, až o cca 30% viac ako u originálnych (viď nižšie)
 • Parfum vydrží  až  8 – 12 hodín na pokožke
 • Cena nižšia o viac ako 85% oproti originálnemu parfému
 • Kvalita – parfém nesie značku Fragrance of France /základ vône je z Francúzska/


Porovnanie koncentrácií vonných zložiek v originálnych výrobkoch


Parfumované výrobky sa delia do skupín, podľa toho, akú časť z ich obsahu tvoria vonné esencie. 

 • Eau De Cologne ( kolínska, EDC ) Parfumovaný výrobok, ktorý obsahuje 3% vonných esencií. Kolínska by mala vydržať voňať asi 2 hodiny.

 • Eau De Toilette ( toaletná voda, EDT ) Obsahuje 5% vonných esencií. Po nastriekaní by mala vydržať voňať asi 3 hodiny.

 • Eau De Parfum ( parfumovaná voda, EDP ) Obsahuje 8% vonných esencií. Voňať by mala až 6 hodín po nanesení.

 • Parfum ( parfém ) Obsahuje najviac vonných esencií – až 15 % objemu. Vďaka takto vysokej koncentrácii ho stačí použiť raz za deň. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí „žijú na doraz“.                        

  Keď si pozriete koncentrácie výrobkov, ktoré sú v bežných parfumériách, zistíte, že väčšina z nich sú toaletné vody, nie parfémy!!!
   
  Všimnite si, rozdiel v podiele vonných esencií medzi toaletnou vodou a parfémom. Je výrazný a preto je výrazný aj v cene. Refan má však ceny natoľko nízke, že si môžete kúpiť už rovno parfém. Podľa vyššie uvedeného je zrejmé, že existujú rôzne parfémované výrobky – kolínske vody, toaletné vody, parfémované vody či samotné parfémy.  Väčšia koncentrácia vonných esencií znamená vyššiu kvalitu výrobku a teda aj to, že Vám vydrží voňať dlhšie.

 

V čom dostanem parfum?

Balenie 50ml obsahuje:

 • Flakón v objeme 50ml
 • Parfum 50ml
 • Krabička

Flakón je uzavretý, znovu nenaplniteľný a je vyrobený veľmi kvalitného talianskeho skla a osadený kvalitnou pumpičkou, ktorá efektívne rozprašuje Váš obľúbený parfém na pokožku.

 

Balenie 100ml obsahuje:

 • Flakón v objeme 100ml 
 • Parfum 100ml
 • Krabička

Flakón je uzavretý, znovu nenaplniteľný a je vyrobený veľmi kvalitného talianskeho skla a osadený kvalitnou pumpičkou, ktorá efektívne rozprašuje Váš obľúbený parfém na pokožku.

 

Balenie 2ml obsahuje:

 • Vzorku parfému v objeme 2ml
 • Krabička

Vzorka, je v plastovej nádobke a obsahuje pumpičku s rozprašovačom a je elegantne zabalená.

 

Viac o REFAN

REFAN využíva najmodernejšiu technológiu výroby parfémov. Parfémy značky REFAN sa vyrábajú v spolupráci známych francúzskych špecialistov na celom svete. Tvoria kompozície vôní, ako alternatívne odpovede na najsilnejšie značky vo svete. Špecialisti firmy REFAN vyrábajú pestrú škálu vôní, ktoré si držia novodobý trend. Na obrázku nižšie je moderné sídlo a zároveň továreň na výrobu REFAN parfémov:

Sídlo a továreň REFAN v Bulharsku.

 

Výroba stále napreduje aj vďaka inovátorským technológiám a originálnej rôznorodosti vôní.

Tvorcovia sú kreatívni, inšpirovaní módnymi trendmi, prepojenými sériou nových typológií, ktorých odborníci sú inšpirovaní typom osoby energickej, plnej vitality a stále hľadajúcej niečo nepoznané. Sú to vône silné i sugestívne, vyjadrujúc emócie a osobité požiadavky vkusu klienta, rôznorodosť osobností vyjadruje bohatstvo vôní. Nie je nič zvláštne, že parfémy REFAN vyjadrujú entuziazmus v rôznych kreáciách, zároveň energiu športu.

Vysoká kvalita značky REFAN je zaručená komplexnou kontrolou procesu výroby, pod dohľadom vysoko kvalifikovaných špecialistov.

Reklama na Refan parfémy v televízii: